Logo

ITZALA

Itzala.pl

DARMOWA DOSTAWA
Bezpłatna wysyłka prosto do Twojego domu
0
Oryginalne rolety VELUX
Oficjalny dystrybutor VELUX
O nas

O nas

 

Serwis Itzala — Itzala.pl jest prowadzony przez firmę Altaterra Ltd. Altaterra Ltd. jest podmiotem zależnym w całości należącym do jednego z największych w Europie producentów okien dachowych o ponad siedemdziesięcioletnim doświadczeniu na rynku. Nasz pierwszy sklep internetowy uruchomiliśmy w kwietniu 2006 roku i od tego czasu zajmujemy się sprzedażą internetową rolet i akcesoriów do okien dachowych.

W naszym sklepie można kupić rolety marki Itzala oraz rolety i akcesoria marki VELUX.


Oryginalne rolety i akcesoria marki VELUX

VELUX jest znaną firmą o międzynarodowym zasięgu. Wyjątkowa jakość oferowanych przez nią produktów sprawiła, że jest to obecnie jedna z najbardziej znanych i zaufanych marek w branży budowlanej. Oferujemy szeroki wybór rolet VELUX, które idealnie pasują do okien dachowych VELUX. Od prostych rolet dekoracyjnych po żaluzje, rolety zaciemniające, rolety podwójnie plisowane oraz markizy — każdy znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom. Oferujemy również drążki i adaptery oraz inne akcesoria do obsługi okien w trudno dostępnych miejscach. W ofercie mamy również produkty zapewniające wyższy poziom bezpieczeństwa i dodatkową ochronę. W ofercie mamy również systemy sterowania, dzięki którym możliwe jest przerobienie okna obsługiwanego manualnie w okno sterowane elektrycznie.


Rolety marki ITZALA

Rolety marki Itzala są oferowane w mniejszej liczbie wariantów, ale pasują do okien dachowych marek VELUX, FAKRO, RoofLITE, Dakstra, Keylite i Dakea. Mniejsza oferta produktów umożliwia nam prowadzenie masowej produkcji, co w rezultacie pozwala nam znacznie obniżyć ceny jednostkowe rolet. Rolety produkowane są w specjalnie w tym celu wybudowanych fabrykach na Węgrzech i w Czechach. Nasze fabryki mają certyfikat jakości ISO 9001 i certyfikat środowiskowy ISO 14001. Zostały wyposażone w najnowocześniejsze mechanizmy.Nasze produkty to wysokiej jakości rolety niskobudżetowe.

„Itzala” to baskijskie słowo oznaczające „cień” — idealna charakterystyka naszych produktów.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem obsługi klienta. Jego pracownicy, władający językami obcymi, z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania.

Dane Firmy

Adres
Altaterra Ltd.
Petofi Sándor str. 36/B.
HU-9444 Fertoszentmiklós
Węgry

E-mail

customerservices@itzala.com

 

Tel: +48223377037

Godziny pracy
Od poniedziałku do piątku: Od godz. 8.30 do 17.00
Sobota, niedziela i dni świąteczne: Nieczynne