Logo

ITZALA

Oficjalny dystrybutor VELUX®

DARMOWA DOSTAWA
Bezpłatna wysyłka prosto do Twojego domu
0
Oryginalne rolety VELUX
Oficjalny dystrybutor VELUX
O nas

Bezpieczne zakupy

Zakupy w naszym sklepie są proste, komfortowe i bezpieczne. Jeśli szukasz produktu w określonym rozmiarze skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby otrzymać profesjonalną pomoc techniczną. Gwarantujemy bezpłatny zwrot zamówienia, do 14 dni po jego otrzymaniu.


Produkty, którym możesz zaufać

Jako autoryzowany dystrybutor VELUX jesteśmy ekspertem w dziedzinie rolet i akcesoriów do okien dachowych. W konfiguratorze, za pomocą kilku kliknięć, dopasujesz roletę do okna i funkcji jakie ma spełniać. W przypadku pytań lub problemów, nasz fachowy dział obsługi klienta pozostaje do dyspozycji. Jeśli zastanawiasz się jaką roletę wybrać, zamów próbkę tutaj.

Bezpłatny zwrot do 14 dni od odebrania przesyłki

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czasami nie łatwo jest dokonać wyboru. Kiedy otrzymasz swoje zamówienie, możesz je rozpakować aby sprawdzić produkt, jak w przypadku zakupów w stacjonarnym sklepie. Jeśli produkt nie nosi śladów użycia a opakowanie jest niezniszczone, możesz zwrócić zamówienie bez dodatkowych kosztów do 14 dni po jego otrzymaniu. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

3-lata gwarancji na rolety VELUX

Marka VELUX jest jedną z najbardziej znanych i zaufanych marek w branży budowlanej, dzięki jakości i trwałości swoich produktów. Jako autoryzowany dystrybutor oferujemy szeroką gamę rolet i akcesoriów VELUX, które objęte są 3-letnią gwarancją.

2-lata gwarancji na rolety Itzala

Rolety Itzala to wysoka jakość w dobrej cenie. Pasują do okien dachowych VELUX, FAKRO, RoofLITE, Dakstra, Keylite i Dakea. Rolety Itzala to rozwiązania nie odbiegające jakościowo od innych rozwiązań dostępnych na rynku. Wszystkie fabryki posiadają certyfikat jakości ISO 9001 i certyfikat środowiskowy ISO 14001.

Przeczytaj więcej o okresie gwarancji tutaj.


Sklep, któremu możesz zaufać

Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem. Tak przygotowaliśmy ofertę naszego sklepu, żeby zakupy były bezproblemowe.

Profesjonalna pomoc techniczna

Nasz doświadczony dział obsługi klienta pozostaje do dyspozycji. Zespół profesjonalnych doradców, jest dostępny online i doradza w doborze i montażu rolet i akcesoriów. Zapewnia fachową pomoc techniczną w zakresie doboru produktów, odpowiednich wymiarów oraz montażu.

Możesz do nas zadzwonić, napisać na chacie lub przesłać email, albo wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie działu obsługi klienta.

Bezpieczna płatność

Dbamy o bezpieczeństwo transakcji przeprowadzanych w naszym sklepie. Oferujemy wysoce bezpieczne metody płatności, takie jak dzięki czemu Twoje informacje są chronione. Nasze metody płatności takie jak: płatność kartą kredytową lub z konta PayPal, Przeczytaj więcej o bezpiecznych płatnościac tutaj.

Nasi klienci nas uwielbiają

Mając ponad 70 lat doświadczenia w oknach dachowych i ponad 10 w sprzedaży online rolet, staliśmy się ekspertami w tej dziedzinie. Pracujemy na nasz sukces, oferując produkty wysokiej jakości i dbając o satysfakcję naszych klientów. Klienci doceniają atrakcyjne ceny, fachową obsługę, bezpłatną dostawę i zwroty oraz produkty najwyższej jakości.